FIRMYTech Data staje się TD SYNNEX w Europie i w regionie LAC

Tech Data staje się TD SYNNEX w Europie i w regionie LAC

Tech Data staje się TD SYNNEX w Europie i w regionie LAC

TD SYNNEX ogłosił dziś formalne przyjęcie marki TD SYNNNEX dla swojej działalności w Europie oraz w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach (LAC). Jest to następstwo połączenia firm Tech Data i SYNNEX Corporation w 2021 roku, tworzących obecnie lidera branży o wyjątkowej pozycji umożliwiającej obsługę partnerów i dostawców w ponad 100 krajach w ramach obszernego portfolio produktów, rozwiązań i usług. W regionie Azji i Pacyfiku (APAC) firma nadal będzie funkcjonować na rynku jako Tech Data, a TD SYNNEX Company, natomiast jej działalność w Japonii przyjęła już markę TD SYNNEX.

„Jest to szczególny, uroczysty moment, kiedy wprowadzamy markę TD SYNNEX na rynek w Europie i regionie LAC” – powiedział Rich Hume, CEO, TD SYNNEX. „W ramach tego nowego etapu podwoimy nasze zaangażowanie w zapewnianie naszym partnerom z ekosystemu jeszcze lepszej jakości obsługi dzięki obszernemu portfolio technologii i kompleksowej ofercie usług, opartych na pasji, zaangażowaniu i dogłębnej wiedzy naszych ponad 22 000 współpracowników na całym świecie”.

TD SYNNEX będzie w dalszym ciągu opierać się na głębokiej specjalizacji technologicznej, wiedzy lokalnych specjalistów i doświadczeniu rynkowym, z których znane były nasze starsze marki w Europie i regionie LAC. Mimo że region APAC nie przyjmie obecnie oficjalnie marki TD SYNNEX, oddziały w regionie mają taki sam dostęp do globalnych zasobów, umożliwiając firmie zapewnienie spójnego zakresu usług na różnych rynkach.

Ponadto TD SYNNEX wzmocni swoją reputację firmy, która dba o swoich partnerów, współpracowników, inwestorów, a także zachowa szerokie spojrzenie na świat, angażując się jako otwarty, inkluzywny pracodawca oraz podejmując zorganizowany, globalny program realizacji celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

„Tak jak TD SYNNEX odgrywa istotną rolę w przekształcaniu krajobrazu technologicznego, na nas spoczywa równie ważna odpowiedzialność za wywieranie pozytywnego wpływu na świat” – dodał Hume. „Skupiamy się na społecznej odpowiedzialności biznesowej, co stanowi wyraz naszego zaangażowania w zmienianie świata na lepsze, zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości”.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...