sobota, 3 czerwca, 2023
FIRMYElżbieta Kantowicz nową prezes zarządu Impel Catering

Elżbieta Kantowicz nową prezes zarządu Impel Catering

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

Elżbieta Kantowicz nową prezes zarządu Impel Catering

10 lutego br. Elżbieta Kantowicz objęła stanowisko prezesa zarządu Spółki Impel Catering, działającej w obszarze żywienia zbiorowego w placówkach medycznych. Nowa Prezes będzie łączyć obowiązki z  dotychczas pełnioną funkcją dyrektora handlowego Impel Catering.

Elżbieta Kantowicz jest związana z rynkiem HoReCa od 16 lat. Swoje doświadczenie budowała w dziale sprzedaży Impel Catering współpracując z klientami z wielu branż. Specjalizuje się przede wszystkim w obszarze współpracy ze szpitalami, a w szczególności outsourcingu usług żywienia pacjentów. Pełniła między innymi funkcję dyrektora ds. sprzedaży, a ostatnio dyrektora handlowego Grupy Produktowej Catering, w skład której wchodzą spółki zależne od Impel. Będzie łączyć obowiązki prezesa zarządu spółki Impel Catering z ostatnio zajmowanym stanowiskiem.

Doświadczenie i wiedza w zakresie prawa zamówień publicznych oraz w obszarze żywienia zbiorowego, które Elżbieta Kantowicz zdobyła w wieloletniej współpracy z placówkami medycznymi, zaowocowały tym, że została jedną ze współtwórczyń innowacyjnego systemu IMFOOD, stanowiącego odpowiedź na wciąż niezadawalającą jakość żywienia w polskich szpitalach. Impel Catering opracował ten nowy standard żywienia we współpracy z kadrą naukową Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, w oparciu o zalecenia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH. Dzięki nowatorskiemu spojrzeniu na usługę żywienia i założeniu, że najwyższym priorytetem jest zdrowie pacjenta, posiłki IMFOOD wspierają chorych w procesie terapeutycznym.

 – Nominacja na stanowisko prezesa zarządu jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Funkcjonuję od lat w strukturach spółki Impel Catering i jestem dumna z naszych osiągnięć. Firma działa w bardzo trudnych warunkach nieuregulowanego rynku żywienia zbiorowego w szpitalach, a mimo to stworzyliśmy rozwiązanie nie tylko zapewniające wysoki standard żywienia, ale także mogące przynieść szpitalowi szereg oszczędności i usprawnień administracyjnych. W nadchodzącym okresie wśród moich priorytetów znajdzie się z pewnością budowanie rynku dla systemu IMFOOD oraz wspieranie działań zmierzających do pozytywnych zmian w żywieniu pacjentów w Polsce – powiedziała Elżbieta Kantowicz.

Poza strukturami spółki Impel Catering Elżbieta Kantowicz pełni funkcję prezesa Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Federacji Przedsiębiorców Polskich, reprezentując kluczowe interesy gospodarcze i społeczne lokalnych pracodawców i pracowników. Jest także wiceprzewodniczącą Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, gdzie aktywnie uczestniczy w opiniowaniu projektów strategii rozwoju województwa oraz tworzeniu rekomendacji rozwiązań i propozycji zmian legislacyjnych.

Z wykształcenia dziennikarka, politolog, absolwentka podyplomowego studium stosunków międzynarodowych i dyplomacji, trener biznesu z zamiłowaniem do psychologii i rozwoju osobistego.  Prywatnie mama dwóch córek.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

Co nas czeka na rynku obligacji korporacyjnych

0
„Pozostajemy optymistycznie nastawieni do rynku obligacji korporacyjnych w Polsce. Mając na uwadze bieżącą sytuację makroekonomiczną oraz perspektywy ścieżki stóp procentowych, ta klasa aktywów powinna pozwolić na osiągnięcie relatywnie atrakcyjnych stóp zwrotu. Stabilizacja rentowności na...

REIT-y w Polsce to już temat zamknięty?

0
Tematowi uchwalenia polskich przepisów wprowadzających spółki typu REIT było poświęconych już kilka artykułów, które przygotowali eksperci portalu NieruchomosciSzybko.pl. Trudno się jednak dziwić, bo o regulacjach sprzyjających rozwojowi dywidendowych spółek nieruchomościowych była mowa już jesienią...

Ożywienie na rynku obligacji korporacyjnych

0
Wysoka inflacja z pewnością skłania coraz więcej inwestorów w lokowanie pieniędzy w obligacje korporacyjne. – Ta opcja inwestowania z pewnością wiąże się z większym ryzykiem, choć często jednocześnie oznacza większy zysk. Przy inwestowaniu w...