piątek, 1 grudnia, 2023
FIRMYGGBay, spółka EKIPY, uruchamia akcelerator dla twórców gier

GGBay, spółka EKIPY, uruchamia akcelerator dla twórców gier

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

GGBay, spółka EKIPY, uruchamia akcelerator dla twórców gier

GGBay spółka zależna EKIPA Holding SA zajmująca się tworzeniem i wydawaniem gier ogłasza uruchomienie akceleratora dla twórców gier mobilnych pod nazwą Holonation.

Holonation to przestrzeń dla twórców, którzy chcą przekształcić swoje kreatywne pomysły
w udane produkty, w różnych modelach współpracy z GGBay, a także wprowadzić na rynek już gotowe produkty. Dużym atutem Holonation będą możliwości promocyjne gier, realizowane we współpracy z innymi podmiotami z Grupy EKIPA Holding.

Holonation jest skierowane do pasjonatów branży gier, zarówno tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad prototypami gier, jak i doświadczonych twórców. Akcelerator ma na celu zapewnienie wsparcia na każdym etapie procesu tworzenia gry, począwszy od pomysłu, aż po moment wydania i sprzedaży produktu.

“Zapraszamy do dołączenia do naszego akceleratora, każdego kto chce otrzymać szansę na zaistnienie na rynku. Pragniemy pomóc młodym talentom zrealizować swoje wizje, tworząc dla nich miejsce, pełne fascynujących projektów i niezliczonych perspektyw, a dzięki sile naszej marki dać również ogromne możliwości promocji. Mamy unikalne kompetencje związane z promocją i chcemy je wykorzystać przy naszym akceleratorze” – mówi Łukasz Wojtyca, Prezes Zarządu GGBay

Twórcy gier mogą dołączyć do zespołu GGBay jako freelancerzy lub pracownicy na pełen etat, w zależności od swoich preferencji. Jeśli mają dobry pomysł na grę spółka pomoże go rozwinąć i wprowadzić na rynek. Dla tych, którzy już mają gotową grę, oferuje wsparcie finansowe i możliwości promocji, aby zagwarantować, że gra osiągnie swój pełny potencjał.

GGBay przeznaczył na finansowanie Holonation 500.000,00 zł, jednocześnie procedując dodatkowe możliwości zwiększenia skali finansowania projektów we współpracy z podmiotem zewnętrznym, który zawnioskował o środki unijne z programu Startup Booster Poland – Smart UP.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Deloitte: Kryzys nie dotknął dóbr luksusowych – branża z ponad 15 proc. wzrostem przychodów...

0
Pomimo niepewności gospodarczej firmy z sektora dóbr luksusowych mogą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem zamożnych klientów. Jak wynika z ósmej edycji raportu Global Fashion & Luxury Private Equity and Investors Survey 2023 firmy doradczej Deloitte,...