FIRMYLINK4 konsoliduje obszar sprzedaży agencyjnej, nową szefową Pionu Anna Katarzyna Olech

LINK4 konsoliduje obszar sprzedaży agencyjnej, nową szefową Pionu Anna Katarzyna Olech

LINK4 konsoliduje obszar sprzedaży agencyjnej, nową szefową Pionu Anna Katarzyna Olech

Anna Katarzyna Olech awansuje w strukturze LINK4 i pełni obowiązki dyrektor Pionu Sprzedaży Agencyjnej LINK4. W nowej roli odpowiada za kompleksowy rozwój sieci sprzedaży oraz współpracę z multiagencjami i agencjami współpracującymi z LINK4 na zasadzie umów bezpośrednich.

Stawiamy na wzmocnienie efektywności i rozwój naszych kanałów dystrybucji, dlatego połączyliśmy obszary sprzedaży Agencyjnej LINK4 w jeden Pion, którego liderem została Katarzyna Anna Olech. Jej ponad 20-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu strukturami sprzedaży oraz doskonała znajomość rynku agencyjnego w całej Polsce będą znaczącym wzmocnieniem naszej organizacji w tym obszarze – podkreślił wiceprezes LINK4 Mikołaj Ciaś.

Przed dołączeniem do zespołu LINK4 w styczniu tego roku, Anna Katarzyna Olech przez ponad dwie dekady pracowała w  Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeń ERGO Hestia. Początkowo tworzyła i kierowała przedstawicielstwami w Kaliszu i Zielonej Górze, a 6 lat temu dołączyła do grona osób zarządzających obszarem sprzedaży w centrali ERGO Hestii w Sopocie. Do końca 2022 roku odpowiadała za projekt rozwoju współpracy z mniejszymi multiagencjami. W ERGO Hestii tworzyła także model rekrutacji i pasy startowe dla agentów oraz wdrażała linie produktowe. W LINK4 zajmowała dotychczas stanowisko dyrektor Departamentu Rynku Agencyjnego.

Jestem przekonana, że połączenie i koncentracja sił sprzedaży w jednym miejscu przyczyni się do umocnienia partnerskich relacji ze wszystkimi Agentami. Dzięki tej zmianie organizacyjnej będziemy im zapewniali biznesowe wsparcie w sposób efektywny i transparentny – mówi Anna Katarzyna Olech.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

wybory

Trump vs Biden: jak wyniki wyborów mogą wpłynąć na różne sektory gospodarki USA

0
Temperatura wokół wyborów w USA rośnie, a dzięki wczesnemu zakończeniu walki o kandydaturę prezydencką w partiach, kampanie mogą rozpocząć się wcześniej niż zwykle. W swojej analizie ekspert Saxo przedstawia wstępne przewidywania dotyczące branż, które...