FINANSELEASINGMałe samochody elektryczne w finansowaniu Emobility - wybierz zrównoważoną mobilność

Małe samochody elektryczne w finansowaniu Emobility – wybierz zrównoważoną mobilność

Małe samochody elektryczne w finansowaniu Emobility – wybierz zrównoważoną mobilność

Małe samochody elektryczne stanowią rewolucję w dziedzinie mobilności, oferując ekologiczne i oszczędne rozwiązania dla miejskich podróży. Jeśli szukasz kompaktowego pojazdu elektrycznego, który doskonale radzi sobie w zatłoczonych miastach, Emobility, oferowany przez Volkswagen Financial Services (VW FS), to rozwiązanie dla Ciebie.

Zalety małych samochodów elektrycznych w mieście

Mały samochód elektryczny jest idealnym rozwiązaniem dla podróży w zatłoczonych miejskich obszarach. Ich kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwe manewrowanie i parkowanie nawet w najwęższych uliczkach. Dodatkowo, elektryczne napędy oferują natychmiastowy moment obrotowy, co sprawia, że małe samochody elektryczne są dynamiczne i reagują szybko na zmieniające się warunki drogowe. Ponadto, korzystanie z małych samochodów elektrycznych w mieście przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza i hałasu, co pozytywnie wpływa na jakość życia w mieście. Dzięki tym zaletom, małe samochody elektryczne są doskonałym wyborem dla codziennej jazdy miejskiej.

Finansowanie małych samochodów elektrycznych

Emobility to kompleksowe rozwiązanie finansowe dla małych samochodów elektrycznych. VW FS, będąc liderem w finansowaniu aut grupy VGP oraz numerem 1 w leasingach samochodowych w Polsce i w małych flotach**, zapewnia atrakcyjne warunki finansowania dla małych samochodów elektrycznych. Dzięki Emobility, możesz skorzystać z elastycznych opcji leasingowych, które dostosują się do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Dodatkowo, finansowanie małych samochodów elektrycznych staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki Emobility od VW FS. Dodatkowo w ramach dotacji rządowych w Programie Mój elektryk możesz starać się o dofinansowanie na zakup elektryka.

Wybierz idealny mały samochód elektryczny dla siebie

Na rynku dostępne jest wiele różnych modeli małych samochodów elektrycznych, które spełniają różnorodne potrzeby i preferencje. Możesz wybierać spośród aut o nowoczesnym designie, innowacyjnych technologiach i imponującym zasięgu. Niezależnie od tego, czy szukasz miejskiego samochodu o minimalistycznym stylu czy sportowego hatchbacka, istnieje idealny mały samochód elektryczny dla Ciebie. Przed dokonaniem wyboru, warto rozważyć swoje codzienne potrzeby, zasięg pojazdu, dostęp do stacji ładowania oraz funkcje i wyposażenie, które są dla Ciebie istotne. Dzięki szerokiemu wyborowi małych samochodów elektrycznych, możesz znaleźć pojazd, który doskonale pasuje do Twojego stylu życia i przynosi radość z ekologicznej jazdy.

Dzięki Emobility od Volkswagen Financial Services (VW FS), liderowi w finansowaniu aut grupy VGP**, leasing małych samochodów elektrycznych staje się łatwiejszy i bardziej dostępny. Wybierając mały samochód elektryczny, nie tylko zyskujesz przyjemność z jazdy, ale również przyczyniasz się do ochrony środowiska. Wybór idealnego małego samochodu elektrycznego dla siebie staje się jeszcze prostszy dzięki różnym opcjom dostępnym na rynku.

Przykładowo Volkswagen ID.3 Life w leasingu LEASE&CARE dostępny jest w ratach 2090 zł miesięcznie netto w umowie na 48 miesięcy, opłacie wstępnej 20% i limicie kilometrów 20 tys. rocznie.*

*dane aktualne na dzień 18.05.2023 r.

** Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...