FINANSEBANKOWOŚĆVeloBank otwiera czwarty oddział w Krakowie

VeloBank otwiera czwarty oddział w Krakowie

VeloBank otwiera czwarty oddział w Krakowie

Miłośnicy stacjonarnego bankowania z Krakowa ucieszą się z otwarcia czwartej placówki VeloBanku w tym mieście. Położny w biurowcu Hubpoint oddział, w dni robocze między godz. 9:00 a 17:00 obsłuży wszystkich zainteresowanych ofertą usług bankowych. 

Pierwsze dni wiosny zaowocowały w Krakowie otwarciem nowego oddziału VeloBanku. Doskonale skomunikowane Rondo Matecznego wzbogaciło się o pierwszą w modelu franczyzowym, krakowską placówkę banku spod znaku Velo. Położony przy ulicy Czyżówka 16 biurowiec Hubpoint to wygodna i dostępna dla wszystkich lokalizacja. Nieposiadający barier architektonicznych oraz położony w strefie miejskiego parkowania oddział banku pozostaje otwarty dla klientów od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 17:00.

– Kraków to bardzo ważna dla nas lokalizacja. Już czwarta placówka VeloBanku w tym mieście to potwierdzenie, że nasi klienci nie tylko aktywnie bankują z pomocą aplikacji internetowej i mobilnej, ale oczekują też otwarć oddziałów stacjonarnych, w których dzięki osobistemu kontaktowi z konsultantem dowiedzą się więcej i wybiorą korzystną dla siebie ofertę. Skupieni na potrzebach konsumentów, dostarczamy im fizyczne oddziały VeloBanku oraz spersonalizowaną obsługę w kanałach zdalnych oraz w ramach osobistych spotkań z bankierami. Nieustanne doskonalenie i rozwijanie oferty, dostępnej w oddziałach, to część idei kreowania Świata Bardziej Velo. Nasza marka robi tak dużo ile to możliwe, by zapewnić klientom dostęp do nowoczesnej, przejrzystej i wygodnej oferty usług bankowych  – podkreśla Janusz Kagan, Dyrektor Regionu z VeloBanku. 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...