piątek, 23 września, 2022
FIRMYAwanse w polskim oddziale Deloitte

Awanse w polskim oddziale Deloitte

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

Awanse w polskim oddziale Deloitte

W najbliższych dniach znacznie powiększy się grono menadżerów w najważniejszych dla Deloitte obszarach: konsultingu, doradztwa podatkowego i prawnego, audytu oraz doradztwa finansowego. Nowi liderzy obejmą stanowiska 1 września.

– Nasza firma to przede wszystkim ludzie, ich wiedza, talent, doświadczenie, zaangażowanie i pomysłowość. Dlatego tak bardzo istotne jest dla nas wspieranie pracowników w ich rozwoju zawodowym. Awans na liderów zespołów otrzymali długoletni pracownicy firmy, którzy przeszli całą ścieżkę kariery zawodowej w Deloitte, od poziomu konsultanta czy asystenta. To grupa fantastycznych fachowców i cieszymy się, że mogli u nas rozwinąć swoje kompetencje, bo ich droga to droga całej firmy – mówi Tomasz Konik, prezes zarządu Deloitte w Polsce.

Awans dyrektorski otrzymują 23 osoby – jest to dwukrotnie więcej niż w roku poprzednim. Eksperci, którzy dołączają do grona menadżerów, to gwarancja ciągłego rozwoju firmy jak i najwyższej jakości usług.

Dział konsultingu został wzmocniony o siedmiu liderów. Mariusz Bonna posiada kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji procesów oraz transformacji biznesowych. Paweł Iwanowski to ekspert w dziedzinie projektowania i tworzenia rozwiązań klasy CRAM i tych, opartych o platformę Salesforce. Robert Kauf jest odpowiedzialny za tworzenie i implementację strategii oraz projektów strategicznych. Mikołaj Pawlukiewicz to specjalista w temacie transformacji biznesowych i integracji systemów w oparciu o produkty SAP.

W dziale usług aktuarialnych i ubezpieczeniowych Deloitte awansował Sławomir Latusek, odpowiedzialny za współpracę zespołów aktuarialnych Europy Środkowej i Zachodniej, a także Adam Pasternak-Winiarski, który jest zaangażowany w edukację aktuarialną oraz Konrad Szuster, który zajmuje się metodologią wycen i wsparciem w transakcjach fuzji i przejęć.

Silne wsparcie zdobył także dział doradztwa podatkowego. Nowe liderki to Agnieszka Kamińska, która pracuje w zespole świadczącym usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości statutowej, prowadzenia rozliczeń podatkowych. Aleksandra Skrzypek, doradca podatkowy w szczególności w zakresie podatku CIT i Anna Wibig, dyrektor w dziale podatków pośrednich, w którym odpowiada za rozwój usług związanych z podatkiem akcyzowym. Liderami zostali zaś Paweł Hulewicz, kierujący pracami zespołu technologicznego, Tomasz Imiołczyk, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z zastosowaniem cen transferowych w restrukturyzacji przedsiębiorstw; Maciej Żurek, ekspert z dziedziny bieżącego doradztwa podatkowego i przeglądów podatkowych oraz Michał Żygadło, specjalista w doradztwie podatkowym dla podmiotów z sektora TMT (Technologia, Media, Telekomunikacja).

W dziale prawnym dyrektorami zostali: Michał Oleś, który zajmuje się doradztwem prawnym przy transakcjach finansowania dłużnego, Sylwia Opiatowska, specjalizująca się w prawie bankowym i finansowym oraz Łukasz Szymański, ekspert doradztwa prawnego w obszarze rynku finansowego.

W dziale audytu awans otrzymała Ewelina Dufrat, która specjalizuje się w usługach audytorskich dla spółek sektora nieruchomości i od lat związana jest z Deloitte. Zespół wzmocni także Monika Majchrzak, szczególnie w badaniu jednostek z sektora TMT.

W dziale doradztwa finansowego dyrektorem został Piotr Domański, który specjalizuje się w opracowywaniu modeli finansowych i wycenie przedsiębiorstw.

Awans dyrektorski otrzymał również Tadeusz Dulian, posiadający wieloletnie doświadczenie w doradztwie dla polskich firm rodzinnych. Marcin Suwała, zarządzający wewnętrznym działem prawnym, systematycznie go rozwijając oraz Paweł Szeliga, który pokieruje zespołem marketingu i rozwoju biznesu w Europie Środkowej.

– Jesteśmy mocno zaangażowani w inspirowanie utalentowanych ludzi i dawanie im możliwości rozwoju. Stawiamy na eksperckość i profesjonalizm. Wierzymy, że dobry lider, oznacza dobrze zarządzany zespół, współpracę i w efekcie przekłada się to na jakość naszych usług. Jesteśmy dumni, że tylu wspaniałych ekspertów pracuje z nami od lat i że w naszych strukturach mogą się realizować i osiągać swoje cele – podsumowuje Joanna Świerzyńska, partnerka w dziale doradztwa podatkowego, talent partnerka, Deloitte w Polsce.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Advertisment -

POLECAMY

Historia cyberprzestępczości

0
Pojęcie „wirusa komputerowego” znane jest obecnie większości osób na świecie, włącznie z dziećmi. Zwykle kojarzy się ono z czymś destrukcyjnym dla sprzętu, danych i usług, na których wszyscy polegamy. Wirusy komputerowe, podobnie jak ich...
e-commerce

Nowe oblicze wyprzedaży, czyli co w e-commerce i nie tylko zmieni dyrektywa Omnibus

0
W czasie sezonowych wyprzedaży nie raz słyszy się o nieuczciwych praktykach sprzedawców i celowym zawyżaniu cen w okresach poprzedzających obniżki, tak aby te wyglądały na szczególnie atrakcyjne. Tegoroczne zimowe wyprzedaże to jednak ostatnie, kiedy...

Wzrost mediany maksymalnych zarobków w IT o 9,5 proc. do 18,4 tys. zł netto...

0
No Fluff Jobs – jedyny portal z ogłoszeniami IT dostępny w 6 krajach i 8 wersjach językowych – podsumowuje ubiegły rok w branży. Z przygotowanego przez firmę raportu „Rynek pracy IT w Polsce w...