FIRMYBartosz Niewiadomski nowym prezesem Rankomat.pl

Bartosz Niewiadomski nowym prezesem Rankomat.pl

Bartosz Niewiadomski nowym prezesem Rankomat.pl

Rankomat.pl  ogłasza zmianę w swoim zarządzie. Tomasz Masajło, który pełnił obowiązki Prezesa Zarządu od połowy 2018 roku, a wcześniej zatrudniony był w firmie jako Dyrektor Marketingu i eCommerce, zdecydował się odejść z firmy i zakończy pełnienie obowiązków w najbliższych tygodniach. Zastąpi go Bartosz Niewiadomski.

Podczas swojej kadencji, Tomasz Masajło przyczynił się do znacznego rozwoju rankomat.pl, zwiększając przychody spółki, zapewniając wzrost świadomości marki do poziomu 85% oraz rozwijając ofertę produktową obejmującą dzisiaj porównywarki ubezpieczeniowe (komunikacja, podróże, nieruchomości i na życie), finansowe (m.in. kredytów gotówkowych, hipotek, kont bankowych i lokat…) oraz telekomunikacyjne.

Jestem dumny, że mogłem przyczynić się do rozwoju rankomat.pl, oferty produktowej firmy oraz jej pozycji rynkowej. Jestem pewien, że pod nowym kierownictwem zespół rankomat.pl jeszcze nie raz udowodni, że nie ma lepszego miejsca wyboru usług ubezpieczeniowych i finansowych – mówi Tomasz Masajło.

Na miejsce Tomasza Masajło zatrudniony zostanie Bartosz Niewiadomski, doświadczony menedżer z bogatym doświadczeniem w branży finansowej. Bartosz dołączył do zespołu rankomat.pl w marcu i zacznie pełnić obowiązki Prezesa Zarządu w najbliższych tygodniach.

Bartosz Niewiadomski posiada szerokie doświadczenie w obszarze zarządzania i marketingu zdobyte zarówno w sektorze ubezpieczeniowym (Aviva), jak i pośrednictwa finansowego (Expander). Przez wiele lat pracował również jako CMO w firmach z sektora FMCG (m.in. Bakalland i Mieszko).

Jestem podekscytowany możliwością pracy z zespołem rankomat.pl i kontynuowania budowania naszej pozycji na rynku. Dziękuję Tomaszowi Masajło za jego dotychczasową pracę i jestem gotowy na wyzwania, jakie przyniesie mi nowa rola – mówi Bartosz Niewiadomski.

Dziękuję Tomaszowi za ogromny wkład w rozwój rankomat.pl i jednocześnie jestem przekonany, że Bartosz Niewiadomski będzie doskonałym liderem, który poprowadzi zespół rankomat.pl  w kolejnej fazie rozwoju i osiągnięcia sukcesów z korzyścią dla konsumentów, partnerów i pracowników. Witamy w Firmie! – dodaje Robert Sokołowski, szef Grupy Netrisk będącej właściciela rankomat.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...