FIRMYMaciej Kamiński dołącza do zespołu AXI IMMO Services jako Head of Business...

Maciej Kamiński dołącza do zespołu AXI IMMO Services jako Head of Business Development

Maciej Kamiński dołącza do zespołu AXI IMMO Services jako Head of Business Development

Od maja br. Maciej Kamiński dołącza do zespołu AXI IMMO Services jako Head of Business Development. Jego głównym zadaniem będzie formułowanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu oraz negocjowanie i zawieranie umów w obszarze działalności spółki. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży wniesie istotny wkład w dalszy wzrost i ekspansję firmy na rynku nieruchomości komercyjnych.

Maciej Kamiński od ponad 20 lat związany jest zawodowo z rynkiem nieruchomości komercyjnych. W latach 2003 – 2014 pełnił funkcję Facility oraz Property Managera obiektów biurowych. W 2014 roku objął funkcję szefa 20-osobowego zespołu zarządzającego łączną powierzchnią ponad 350 000 mkw. Od 2017 roku sprawował funkcję wiceprezesa Buma Service sp. z o.o. i był odpowiedzialny za bieżące funkcjonowanie spółki. W latach 2019-2023 kierował 30-osobowym zespołem zarządców w Globalworth Poland zarządzającym budynkami komercyjnym o powierzchni ponad 600 000 mkw.

Janusz Gutowski, Managing Partner, AXI IMMO Services, mówi: „Maciej to uznany na rynku ekspert, który przez lata doskonalił swoje umiejętności w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami. Jego głęboka wiedza i wieloletnie doświadczenie będą doskonałym wsparciem dla naszych klientów na każdym etapie prowadzonego biznesu. Zaawansowane zrozumienie rynku i umiejętność podejmowania strategicznych decyzji czynią go nieocenionym partnerem, wokół, którego będziemy dalej budować nasz zespół”.

Maciej Kamiński, Head Of Business Development, AXI IMMO Services, komentuje: „Dołączając do zespołu Axi Immo Services, czuję się niezwykle podekscytowany i zmotywowany. Jestem przekonany, że nasze wspólne wysiłki przyczynią się do dalszego wzrostu firmy, zwiększenia jej zasięgu oraz podnoszenia standardów usług. Nie mogę się doczekać wspólnej pracy i realizacji ambitnych celów”.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...