FIRMYBio Planet z mocnym początkiem roku: sprzedaż w styczniu wzrosła o 13%

Bio Planet z mocnym początkiem roku: sprzedaż w styczniu wzrosła o 13%

Bio Planet z mocnym początkiem roku: sprzedaż w styczniu wzrosła o 13%

Początek roku okazał się bardzo dobry dla Bio Planet. Sprzedaż w styczniu wyniosła 25,1 mln złotych i jest wyższa o 13% w stosunku do sprzedaży w roku poprzednim, kiedy wyniosła 22,3 mln złotych. Dobry początek roku pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

„W 2024 wkroczyliśmy z dobrym wynikiem. W stosunku r/r jest to wzrost na poziomie 13% znacznie przekraczającym inflację. Warto również podkreślić, że w styczniu 2023 roku sprzedawaliśmy już produkty wynikające z przeprowadzonej konsolidacji rynku, tj. przede wszystkim produkty pod brandem NaturaVena. Na 2024 rok mamy ambitne plany. Duże perspektywy rozwoju widzimy w działalności dropshippingowej, którą uruchomiliśmy na początku 2023 roku, tj. w realizacji zamówień dostarczanych nam przez sklepy internetowe, które nie chcą prowadzić własnego magazynu, i które opierają się w całości na coraz szerszej ofercie produktowej zapewnianej przez Bio Planet” mówi Sylwester Strużyna, Prezes Zarządu Bio Planet S.A.

Bio Planet S.A. jest liderem wśród dostawców żywności ekologicznej w Polsce. Działalność Spółki skupia się na konfekcjonowaniu oraz dystrybucji żywności ekologicznej. W ofercie posiada ok. 8,0 tys. indeksów sprzedażowych obejmujących produkty trwałe oraz produkty świeże. Od 2007 roku produkty Bio Planet S.A. posiadają certyfikat AGRO BIO TEST, który jest podstawą kwalifikowania żywności oferowanej przez Spółkę jako żywności ekologicznej (żywności bio).

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...