FIRMYJakub Gołąb dołącza do zespołu Vision Group

Jakub Gołąb dołącza do zespołu Vision Group

Jakub Gołąb dołącza do zespołu Vision Group

Z początkiem kwietnia 2024 r. do zespołu Vision Group dołączył Jakub Gołąb, który jako Senior Advisor będzie wspierał projekty firmy w zakresie analiz strategicznych i projektowania działań public affairs dla klientów z sektora medycznego i farmaceutycznego, uwzględniających złożoną specyfikę systemu ochrony zdrowia oraz dialog rynkowy, prowadzony z poszanowaniem potrzeb różnorodnych interesariuszy.

Jakub Gołąb to doświadczony ekspert, doradca, analityk i menadżer, z ponad dwudziestoletnią praktyką zarówno po stronie sektora publicznego, jak i prywatnego. Podczas swojej bogatej kariery zawodowej pracował m.in. jako doradca i rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, jako rzecznik polskiej prezydencji w Radzie UE oraz jako analityk i doradca w gabinecie Marszałka Sejmu. Był też zaangażowany w realizację licznych projektów i kampanii społecznych, łączących interesariuszy z różnych dziedzin życia społecznego. Tworzył i odpowiadał za realizację strategii komunikacji izby gospodarczej Polmed oraz pracował w globalnych firmach farmaceutycznych, gdzie zajmował się public affairs oraz relacjami pacjenckimi. Na przestrzeni ostatnich lat był dyrektorem, odpowiedzialnym za obszar dialogu społecznego i komunikacji w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...