NIERUCHOMOŚCIPHN kończy ważny etap budowy drugiego etapu Osiedla Olimpijczyk w Łodzi

PHN kończy ważny etap budowy drugiego etapu Osiedla Olimpijczyk w Łodzi

PHN kończy ważny etap budowy drugiego etapu Osiedla Olimpijczyk w Łodzi

Na szczycie jednego z dwóch budynków Osiedla Olimpijczyk zlokalizowanego w zachodniej części Łodzi, została właśnie zawieszona symboliczna wiecha, co oznacza, że został zakończony etap robót konstrukcyjnych. Ze 132 mieszkań oferowanych w ramach drugiego etapu tej inwestycji prawie 40% znalazło już swoich właścicielizostało podpisanych 47 umów deweloperskich i 4 umowy rezerwacyjne.

Osiedle Olimpijczyk to kameralna inwestycja PHN zlokalizowana na łódzkim Polesiu przy ulicy Kusocińskiego. W ramach drugiego etapu tej inwestycji powstają dwa 6-kondygnacyjne budynki mieszkalne o prostej i eleganckiej bryle, z wolnostojącymi garażami i zewnętrznymi miejscami parkingowymi. Drugi etap tej inwestycji dostarczy na rynek 132 mieszkania, których średni metraż wynosi 60 mkw. Mieszkania usytuowane na parterze będą posiadać własne ogródki, a wszystkie położone wyżej – loggie lub balkony. W ramach osiedla przewidziano stworzenie placu zabaw i strefy rekreacji oraz miejsca dla rowerów.

Osiedle Olimpijczyk jest doskonale skomunikowane – znajduje się ok. 6 km od centrum Łodzi – w cichej, otoczonej zielenią okolicy. Tuż przy osiedlu znajduje się największy w Łodzi zabytkowy Park im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z ogrodem botanicznym, łódzkim ZOO i parkiem wodnym. Oprócz terenów zielonych, blisko osiedla znajdują się liczne sklepy, w tym dwa centra handlowe oraz punkty usługowe, restauracje i kluby fitness.

Zawieszenie symbolicznej wiechy na jednym z budynków oznacza, że prace na drugim etapie Osiedla Olimpijczyk wkraczają w decydującą fazę. Już niedługo nowi mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków własnego „M”. Aktualnie Grupa PHN realizuje pięć inwestycji mieszkaniowych, które dostarczą na rynek ponad 750 mieszkań w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie. W przygotowaniu są kolejne projekty mieszkaniowe m.in. w Warszawie i Bydgoszczy – powiedział Jacek Krawczykowski, Wiceprezes Zarządu ds. Inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Wieloletnia współpraca z Polskim Holdingiem Nieruchomości jest dla nas doskonałą okazją do dalszego rozwoju i poszerzenia naszego portfolio. Utrzymanie dobrych relacji z istotnym graczem na rynku nieruchomości świadczy również o skuteczności i profesjonalizmie Unibep. Warto przypomnieć, że dla tego inwestora realizujemy obecnie projekt mieszkaniowy KOLEJ NA 19 w Warszawie, a wcześniej w stolicy zbudowaliśmy reprezentacyjny biurowiec Domaniewska Office Hub oraz pierwszy etap Osiedla Olimpijczyk w Łodzi – stwierdził Leszek Gołąbiecki, wiceprezes Unibep SA, dyrektor budownictwa. –  Zawsze dokładnie analizujemy potrzeby klienta, dostosowujemy się do jego oczekiwań i terminów oraz zapewniamy wysoką jakość robót.

Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończenie budowy planowane jest w pierwszym kwartale 2025 r., a przekazanie mieszkań nowym nabywcom rozpocznie się od czerwca 2025 r. Aktualnie trwają prace instalacyjne i wykończeniowe w budynkach oraz budowane są garaże wolnostojące. Prowadzone są także prace dotyczące zagospodarowania terenu wokół osiedla. Warto podkreślić, że przygotowywane jest przejście dla pieszych przez ulicę Kusocińskiego w pobliżu wejścia na osiedle, która poprawi komunikację mieszkańcom i sąsiadom inwestycji.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

wybory

Trump vs Biden: jak wyniki wyborów mogą wpłynąć na różne sektory gospodarki USA

0
Temperatura wokół wyborów w USA rośnie, a dzięki wczesnemu zakończeniu walki o kandydaturę prezydencką w partiach, kampanie mogą rozpocząć się wcześniej niż zwykle. W swojej analizie ekspert Saxo przedstawia wstępne przewidywania dotyczące branż, które...