BIZNESHANDELKompleksowy system sprzedaży biletów dla małych i dużych firm

Kompleksowy system sprzedaży biletów dla małych i dużych firm

Kompleksowy system sprzedaży biletów dla małych i dużych firm

Bez względu na to, czy prowadzisz dużą, czy małą firmę, na pewnym etapie możesz stanąć przed koniecznością sprzedaży biletów na różne wydarzenia. Obecnie popularna jest sprzedaż biletów online, która ułatwia dystrybucję wejściówek na większym obszarze. Można wykorzystać ją w celu sprzedaży biletów na wydarzenia online, czy też warsztaty, na które zaprasza się osoby zamieszkujące w całym kraju. Sprawdź, jak działa zewnętrzny system biletowy.

1. Zewnętrzny system sprzedaży biletów – co oferuje?

2. System sprzedaży biletów online zyskuje na popularności

Sprzedaż biletów przez Internet to dobre rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych firm. Dzięki niej można szybko i skutecznie rozprowadzić bilety online bez potrzeby zakładania dodatkowych kont i tworzenia własnych systemów. Wystarczy skorzystać z usług zewnętrznego dostawcy, który oferuje dostęp do gotowego systemu sprzedażowego.  Dowiedz się więcej o jego działaniu.

Zewnętrzny system sprzedaży biletów – co oferuje?

Zewnętrzny system sprzedaży biletów taki jak places.goingapp.pl to kompleksowe rozwiązanie. Przejrzyste działanie panelu online i offline ułatwia całościowe zarządzanie sprzedażą w dowolnym czasie i miejscu. System sprzyja pozyskiwaniu nowych klientów za pośrednictwem sklepu Empik bez obowiązku wydzielania dodatkowej puli wejściówek. Ścieżka zakupowa jest przyjazna dla klientów, gdyż do dokonania transakcji wystarczą 3 kliknięcia. Wszystkie kroki do uzyskania wejściówki nie wymagają wykonywania skomplikowanych czynnością, a spójna stylistyka strony i ścieżki zakupowej zapobiega błędom. Rozliczenia z zewnętrzną platformą opierają się na zasadzie pobierania niskiej prowizji, dlatego pozwalają na szybkie obliczenie kosztów sprzedaży online.

System sprzedaży biletów online zyskuje na popularności

System sprzedaży biletów online cieszy się dużą popularnością ze względu na szybką rezerwację biletów i wygodne płatności online. Platforma obsługuje karty kredytowe, przelewy internetowe bezpośrednio z konta, szybkie przelewy i płatności BLIK. Dzięki temu użytkownicy mogą wybierać spośród różnych form płatności i zdecydować się na tę, która najbardziej im odpowiada. Operatorem płatności są znane i renomowane serwisy, co gwarantuje wiarygodność każdej transakcji i podnosi jej bezpieczeństwo. Co ważne, w systemie sprzedaży biletów można zamieszczać wejściówki na wystawy, wydarzenia kulturalne, sportowe, festyny i wiele innych, dlatego platforma sprzedażowa jest przyjazna dla firm każdej wielkości należących do zróżnicowanych branż.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...