FIRMYNewgate Investment wzmacnia zespół inwestycyjny

Newgate Investment wzmacnia zespół inwestycyjny

Newgate Investment wzmacnia zespół inwestycyjny

Do firmy Newgate Investment dołączyła Kamila Pomianowska, która objęła funkcję Junior Acquisition Manager w ramach rozbudowy zespołu inwestycyjnego firmy. Wzmacnianie kompetencji inwestycyjnych firmy związane jest z jej planami rozwoju – Newgate Investment planuje co najmniej podwoić wartość posiadanego przez siebie portfolio w ciągu najbliższych 3 lat. Obecnie tworzy je 31 nieruchomości handlowych o łącznej powierzchni wynajmowalnej przekraczającej 140 000 mkw. i wartości ponad 200 milionów Euro.

Kamila Pomianowska zanim dołączyła do Newgate Investment związana była z firmą Panattoni Europe, gdzie zajmowała stanowisko Capital Markets Specialist. W ramach zespołu Capital Markets zajmowała się rozwojem i operacyjnością portfela nieruchomości na polskim rynku ściśle współpracując z partnerami inwestycyjnymi.

Wcześniej Kamila zdobywała doświadczenie pracując w butikowej agencji nieruchomości komercyjnych Corees Polska oraz PwC Real Estate.

Kamila jest absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku International Business.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

wybory

Trump vs Biden: jak wyniki wyborów mogą wpłynąć na różne sektory gospodarki USA

0
Temperatura wokół wyborów w USA rośnie, a dzięki wczesnemu zakończeniu walki o kandydaturę prezydencką w partiach, kampanie mogą rozpocząć się wcześniej niż zwykle. W swojej analizie ekspert Saxo przedstawia wstępne przewidywania dotyczące branż, które...