wtorek, 28 listopada, 2023
FIRMYSylwester Kubiak Dyrektorem Sprzedaży Gemius w Polsce

Sylwester Kubiak Dyrektorem Sprzedaży Gemius w Polsce

-

tłumaczenia biuro tłumaczeń 123tlumacz.pl

Sylwester Kubiak Dyrektorem Sprzedaży Gemius w Polsce

Począwszy od marca 2023 Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.

Sylwester Kubiak związany jest z Gemiusem od 2020 roku. Dotychczas, jako Sales Manager of Publishers Segment, zarządzał pracą zespołu współpracującego z największymi wydawcami w kraju. Na stanowisku Dyrektora Sprzedaży będzie odpowiedzialny za całokształt działań sprzedażowych w Polsce oraz realizację celów biznesowych spółki na rodzimym rynku.

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży. Zanim dołączył do struktur Gemius pracował m.in. w Polskiej Kompanii Reklamowej (Dyrektor Zarządzający), PPWK S.A. (Dyrektor Departamentu Reklamy i Mediów), PKT.pl (Manager ds. sprzedaży baz danych i strategii internetowej) czy Eniro Polska (Kierownik Zespołów sprzedaży internetowej). Jest absolwentem socjologii na Uniwersytecie Łódzkim.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

Deloitte: Kryzys nie dotknął dóbr luksusowych – branża z ponad 15 proc. wzrostem przychodów...

0
Pomimo niepewności gospodarczej firmy z sektora dóbr luksusowych mogą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem zamożnych klientów. Jak wynika z ósmej edycji raportu Global Fashion & Luxury Private Equity and Investors Survey 2023 firmy doradczej Deloitte,...