FINANSEDOTACJEProgram Digitrans: dofinansowanie cyfryzacji dla MŚP

Program Digitrans: dofinansowanie cyfryzacji dla MŚP

Program Digitrans: dofinansowanie cyfryzacji dla MŚP

Program Digitrans jest programem realizowanym przez Bank Światowy, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską. CRIDO wraz z Koalicją na Rzecz Innowacji oraz firmą Intel Technologies Poland i Warmińsko-Mazurską Agencją Rozwoju Regionalnego biorą także udział w tym projekcie. Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zatrudniają od 5 do 35 pracowników, będą mogły uzyskać dofinansowanie na dostosowanie swojej działalności do potrzeb cyfryzacji. Aktualnie trwa rekrutacja do udziału w tym programie. Mogą zgłaszać się do niego mikro i małe przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność w województwie mazowieckim, warmińsko-mazurskim i małopolskim i są to przedsiębiorstwa, które działają na rynku minimum 12 miesięcy. Można uzyskać dofinansowanie w wysokości do 30 tysięcy złotych i te 30 tysięcy złotych jest podzielone na wsparcie w zakresie oceny poziomu cyfryzacji.

– Można także dostać dotację bezpośrednio w wysokości 8 tysięcy złotych na zakup licencji i oprogramowania cyfrowego. Przewidziane jest również wsparcie ekspertów w zakresie indywidualnego doradztwa przy wdrażaniu planu transformacji cyfrowej – powiedziała serwisowi eNewsroom.pl Anna Zalewska, senior menadżer w CRIDO. – Przedsiębiorstwa, które potrzebują wsparcia w zakresie transformacji cyfrowej, mogą jak najbardziej zgłaszać się do tego programu. Aktualnie trwa rekrutacja do udziału w programie. Proces rekrutacji jest dosyć prosty. Należy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie www.digitranspoland.com. Czas wypełnienia takiego zgłoszenia zapewne nie przekroczy 8-10 minut. Odpowiedź w sprawie dalszych kroków zostanie przekazana przez ekspertów dokonujących rekrutacji w ciągu kilku dni, a w ciągu 30 dni od wypełnienia formularza zostanie przekazana do uczestników informacja, do jakiego poziomu i rodzaju wsparcia została wybrana taka firma. Mając na uwadze zainteresowanie cyfryzacją ze strony polskich przedsiębiorstw zachęcamy do szybkiego udziału w procesie rekrutacji, gdyż pula dostępnych miejsc jest ograniczona – zachęca Anna Zalewska.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

polski ład

Składka zdrowotna dla przedsiębiorców: co dalej?

0
Przedsiębiorcy oczekują konkretów w sprawie opłacania tzw. składki zdrowotnej (po wielu latach polemik, obecnie coraz więcej jest stanowisk, że jest to po prostu podatek, a nie składka). Negatywne skutki „Polskiego Ładu” odczuwa wielu przedsiębiorców...