FIRMYMindgram pozyskuje nowego inwestora i 11 milionów złotych na dalszy rozwój

Mindgram pozyskuje nowego inwestora i 11 milionów złotych na dalszy rozwój

Mindgram pozyskuje nowego inwestora i 11 milionów złotych na dalszy rozwój

Na początku 2024 roku Mindgram połączył siły ze Smartlink Partners, funduszem VC z rosnącym portfolio firm technologicznych działających w obszarze HR. Mindgram, czołowy gracz w zakresie holistycznego wsparcia zdrowia psychicznego pracowników, realizuje międzynarodową ekspansję i chce być konkurencyjny na skalę globalną. Fundusz Smartlink Partners ma nie tylko zapewnić wsparcie finansowe, ale także, poprzez swoje synergie z JR Holding ASI S.A. i przedsiębiorcami skupionymi wokół organizacji Corporate Connections, wesprzeć Mindgram w zdobywaniu największych klientów korporacyjnych dzięki strategicznemu doradztwu w obszarach enterprise compliance oraz integracji z korporacyjnymi technologiami i narzędziami. 11 milionów wsparcia finansowego od Market One Capital, Credo Ventures, Portfolion i Smartlink pozwoli Mindgram skupić się na realizacji swojej globalnej wizji.

Mindgram został założony przez psycholożkę Małgorzatę Ohme oraz przedsiębiorców Jakuba Zielińskiego i Adama Plonę w 2020 roku. Firma uruchomiła platformę online i aplikację, umożliwiające kompleksową opiekę dobrostanu i zdrowia psychicznego pracowników – od diagnozy po prewencję i zaawansowaną pomoc psychologiczną. Platforma oferuje holistyczne indywidualne wsparcie zdrowia psychicznego i well-beingu: użytkownicy mają dostęp do warsztatów, szkoleń, podcastów, konsultacji na czacie i nawet pełnowymiarowej psychoterapii online. To organizacje, które chcą zadbać o dobrostan swoich pracowników, są klientami Mindgram.

“Według raportu Deloitte słaba kondycja psychiczna pracowników kosztuje przedsiębiorców ponad 6 mld zł w skali roku. Widząc ryzyka i skutki zaniedbań w tym obszarze, coraz więcej firm decyduje się na opiekę zdrowia psychicznego swoich pracowników. Badania pokazują, że taka inwestycja jest dla biznesu nie tylko etycznie pożądana, ale przynosi wymierne korzyści: ROI z inwestycji w opiekę zdrowia psychicznego pracowników wynosi ok. 7 euro na każde zainwestowane 1 euro” – podkreśla Jakub Zieliński, założyciel i CEO w Mindgram.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...