LUDZIEWalne Zebranie Członków PRCH wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną. Prezesem ponownie...

Walne Zebranie Członków PRCH wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną. Prezesem ponownie został Jan Dębski

Walne Zebranie Członków PRCH wybrało nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną. Prezesem ponownie został Jan Dębski

Walne Zebranie Członków Polskiej Rady Centrów Handlowych w dniu 5 czerwca 2024 r. udzieliło absolutorium ustępującemu Zarządowi i dokonało wyboru nowego, który będzie pełnił swoją dwuletnią kadencję w latach 2024-2026. Podczas zebrania wybrano też skład Komisji Rewizyjnej. Na inauguracyjnym spotkaniu nowy Zarząd wybrał Jana Dębskiego na prezesa, a Annę Malcharek i Piotra Staniszewskiego na wiceprezesów Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Podczas Walnego Zebrania członkowie PRCH podsumowali zakończoną kadencję ustępującego Zarządu i omówili wyzwania przed jakimi stoi organizacja w przyszłości. Dokonano też wyboru władz stowarzyszenia.

W skład nowego Zarządu powołani zostali: Agata Brzezińska, Head of CEE Pradera Management Poland, Jan Dębski, Chairman of Business Development w Unibail-Rodamco-Westfield, Tomasz Górski, Retail Asset Manager w NEPI Rockcastle, Marcin Klammer, Dyrektor zarządzający PRCH, Małgorzata Komarczuk, Group Head of Marketing CEE w G City Europe, Justyna Kur, Vice-president and Head of Property and Rental Management w APSYS, Anna Malcharek, Dyrektor zarządzający Gemini Holding, Urszula Matej-Bil, Członek Zarządu EPP ds. komunikacji i marketingu, Piotr Staniszewski, radca prawny i partner w warszawskim Zespole Prawa Nieruchomości kancelarii Dentons, Jacek Wesołowski, Dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland i Aleksandra Zentile-Miller, architekt i urbanista w Consult AZM.

– Bardzo się cieszę, że Polska Rada Centrów Handlowych ma jasną wizję rozwoju, a nowo wybrany Zarząd uzyskał bardzo silny mandat od członków stowarzyszenia. W nowej kadencji, PRCH i całą branżę czeka szereg wyzwań związanych ze zmianami cywilizacyjnymi, postępem technologicznym, ESG czy stanowionym prawem. Dlatego wzmacniamy organizację m.in. poprzez wybór nowego dyrektora zarządzającego – podsumował wybory Jan Dębski, prezes Zarządu Polskiej Rady Centrów Handlowych. – Walne Zebranie Członków zdecydowało, że nowy Zarząd stanowią w większości osoby, które były jego członkami w poprzedniej kadencji. W imieniu własnym oraz koleżanek i kolegów dziękuję za zaufanie. Jednocześnie bardzo dziękuję Paulinie Kurdziel-Świeczka i Krzysztofowi Poznańskiemu za pracę w Zarządzie poprzedniej kadencji i witam dwóch nowych jego członków: Tomasza Górskiego i Marcina Klammera – dodał Jan Dębski.

Tomasz Górski z polskim rynkiem retail związany od 2005 roku. Ponad 11 lat jako manager pracował w Cushman&Wakefield. Od 2016 r. związany jest z Nepi Rockcastle, gdzie jako Asset Manager zarządza portfelem centrów handlowych wynoszącym blisko 200 tysięcy mkw. GLA.

Marcin Klammer zarządzał szeregiem firm w sektorze nieruchomościowym, konsultingowym i inżynieryjnym. Pełnił funkcje prezesa zarządu w HB Reavis, BNP Paribas Real Estate i Arcadis / EC Harris, gdzie przez wiele lat współtworzył rynek deweloperski i konsultingowo-inżynieryjny w Polsce i w Europie. Od kwietnia 2024 r. jest dyrektorem zarządzającym Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Krzysztofowi Poznańskiemu, byłemu dyrektorowi zarządzającemu stowarzyszenia, w uznaniu jego zasług dla organizacji Walne Zebranie Członków przyznało status Członka Honorowego PRCH.

W trakcie Walnego Zebrania wybrano także Komisję Rewizyjną na lata 2024-2026. W jej skład ponownie wybrani zostali: Jakub Jonkisz z Westbroker, Anna Łoś z Vistra, Magdalena Łukaszewska z Pradera Management i Krzysztof Sakierski z Savills.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -Osteopatia Kraków

POLECAMY

chiny

Chiny: od „cudownego wzrostu” do nowej rzeczywistości

0
Chiny potrzebują nowych źródeł wzrostu – sektor nieruchomości: od bohatera do zera, spowolnienie inwestycji zagranicznych (w grę wchodzą zarówno krótkoterminowe czynniki taktyczne, jak i długoterminowe czynniki strukturalne) Popyt zagraniczny: rola Chin jako krytycznego...